Şimdi yükleniyor

Hepsiburada, Efsane Kasım Ayında 2 Milyar TL’lik Satışa Ulaştı

Hepsiburada, Efsane Kasım Ayında 2 Milyar TL’lik Satışa Ulaştı

Hepsiburada, Efsane Kasım ayının ilk 11 gününe dair bilgileri paylaştı. 1-11 Kasım tarihleri arasında platforma yapılan 250 milyon ziyaretin ardından, 11 Kasım Cumartesi günü yaklaşık 2 milyar TL’lik satış gerçekleşti.

Kullanıcılar özellikle moda, ayakkabı, çanta, ev-yaşam, kozmetik ve aksesuar kategorilerinde toplamda yaklaşık 15 milyon adet ürün sipariş etti. Büyük şehir dışında Antalya, Konya ve Adana en fazla satış yapan iller olurken, en çok alışveriş yapan iller Bursa, Antalya ve Kocaeli olarak öne çıktı. Sweatshirt, çorap, t-shirt ve cilt bakım ürünleri bu illerde tercih edilen ürünler arasındaydı.

Hepsiburada’nın “Şimdi Al Şubatta Taksitle Öde” teklifi de büyük ilgi gördü. 1-11 Kasım tarihleri arasında yaklaşık 200 bin Hepsiburada müşterisi “Hepsiburada Limiti” başvurusu yaparken, toplam siparişlerin yaklaşık yüzde 80’i taksit, yüzde 30’u ise erteleme seçeneği ile gerçekleşti.

Efsane 11.11 indirimlerinde moda kategorisinde en çok tercih edilen ürünler gözlük ve saat oldu. Gözlük markaları arasında Ray-Ban, Bilge Karga ve Vogue öne çıkarken, saat alımlarında Casio markası öne çıktı. Ev alışverişi yapanlar ise en çok tava, bardak ve yastık satın aldı. Kozmetikte ise yerli markalar The Purest Solutions ve Sinoz, müşteriler tarafından tercih edildi.

Temel tüketim ve gıda kategorisinde kağıt ürünleri, temizlik malzemeleri ve bebek bezleri yoğun talep gördü. Ayrıca, küçük ev aletleri arasında fritözler, saç düzeltme makineleri ve blenderlar ön plana çıkarken, cep telefonları ve taşınabilir bilgisayarlar müşteriler tarafından en çok tercih edilen diğer ürünlerden oldu. Detaylı güncellemeler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Share this content:

Yorum gönder